A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Заклади загальної середньої освіти

 

 

 

 
Оздоровлення в  закладах загальної середньої освіти

Долинської сільської ради

У системі безперервної освіти канікули в цілому, а літні особливо, грають важливу роль для розвитку, виховання і оздоровлення дітей і підлітків.

Літо – це свого роду місток між навчальним роком, що  завершується, і майбутнім.

Виховна цінність літнього відпочинку полягає в тому, що вона створює умови для педагогічно доцільного, емоційно привабливого дозвілля школярів, відновлення їх здоров'я, задоволення потреб в новизні вражень, творчій самореалізації, спілкуванні і самодіяльності в різноманітних формах, що включають працю, пізнання, мистецтво, культуру, гру і інші сфери можливого самовизначення. 

З 03 червня 2019 року на базі  ЗЗСО Новозапорізька школа та ЗЗСО Розумівська школа створені пришкільні табори з денним перебуванням дітей:  «Веселка» та «Сонечко».

Оздоровлення та відпочинок  особливо значущим для дітей, коли вони матимуть змогу обрати бажану для себе соціальну роль і у такий спосіб відчує вагу й цінність свого існування, випробує свої сили, здібності у новій ситуації життєдіяльності, навчиться швидко адаптуватися до нових умов, набуде новий статус і позитивний соціальний досвід.

Пришкільний табір надає дітям прекрасну можливість поєднувати приємне з корисним - відпочинок з навчанням критичному й творчому мисленню, командній роботі, саморефлексії і іншим корисним навичкам майбутнього.

 Основне завдання педагогів створити середовище, в якому дітям буде безпечно і весело, де можна зростати емоційно і фізично. Тут вчаться дружити, поважати та приймати інших, бути незалежними та відповідальними, виявляти ініціативу та допомагати іншим.

 

Більше фото тут 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень