A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Міжшкільна методична комісія практичних психолгів "Психологічна служба"

Засідання міжшкільної методичної комісії психологічної служби

05.12.2020 року проведено засідання Міжшкільної методичної комісії психологічної служби  у форматі Zoom-конференції.

Тема засідання: Підвищення якості психологічного супроводу психологічної культури, підвищення адаптивних можливостей гармонійного розвитку всіх учасників освітнього процесу.

На цьому засіданні психологічна служба через обмін досвідом роботи, спілкувалися в колі однодумців, де обговорювались підхід та помилки роботи в онлайн режимі, з учасниками освітнього процесу в Арт-терапії.

Виходячи з цього, психологічна служба працювала над проблемою особистісного зросту та соціалізації учасників  освітнього процесу у дистанційній формі навчання, через навички кризового консультування та розвитку психосоціальної стійкості до стресу у дітей, батьків, педагогів.

 


Серпневе засідання міжшкільної методичної комісії психологічної служби

26 серпня пройшло перше засідання ММК психологічної служби із застосуванням відеосервісу ZOOM. В конференції члени ММК обговорили питання, що стосуються організації ефективного освітнього процесу в умовах адаптивного карантину, дистанційного навчання  в новому 2020-2021 навчальному році.

Психологи ділилися досвідом, щодо збереження психологічного і фізичного здоров’я  учасниками  освітнього процесу, педагогами, батьками під час адаптивного карантину.

Також, пріоритетні напрямки діяльності психологічної служби в освітніх закладах, документацію, роботу на авторськими програмами.


14 травня 2020 року  психологічна служба  відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради  відбулося  дистанційне засідання ММК практичних психологів  в форматі онлайн-конференції  за допомогою  програми ZOOM  для підведення підсумків роботи за 2019/2020 навчальний рік.

На засіданнях було підведення підсумка роботи ММК психологічної служби в освітніх закладах Долинської сільської ради  за ІІ семестр 2019-2020 року.

Керівник  ММК Матвієнко О.Д. ознайомила членів ММК з технікою роботи практичного психолога, «Розтав пріоритети» з елементами тренінгу, для більш ефективної роботи в період карантину.

Обговорили, нові знання та навички в період дистанційного навчання  у зв’язку з  карантином.

Москаленко Т.В. виступила з пропозицією, про необхідність спільних обговорень та взаємодії закладів освіти за допомогою досвіду роботи  Балінтовською групою. З метою ефективного вирішення нагальних проблем в кризових ситуаціях.

Сіряченко С.І. поділилась досвідом про роботу в дошкільному закладі на період карантиину.

Каспірова М.В. розповіла  про роль творчості в діяльності практичного психолога та провела демо-майстер-клас.

  Творчо і цікаво зустріч пройшла за активної участі всіх присутніх, в теплій дружній обстановці. Вирішено проводити подібні зустрічі  за необхідністю, підтримувати один одного. Для досягнення поставлених цілей доцільно продовжити систему роботи з підвищення рівня професійної та особистісної компетентності кожного спеціаліста. В наступному навчальному році на засіданнях ММК планується опрацювати  актуальні питання діяльності психологів: психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами, техніки і прийоми корекційної роботи, підвищення психологічної культури педагогів,учнів та їх батьків та інші.

 Прийняли рішення конструктивно обговорити розробку нової авторської програми для дітей з особливими освітніми проблемами на наступний навчальний рік.

   

Протокол засідання ММК практичних психологів "Психологічна служба"

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень