A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Міжшкільна методична комісія з дошкільної освіти


2020-2021 н.р.


Травневе засідання методичної комісії з дошкільної освіти

21 травня 2021 року,  проведено засідання міжшкільної методичної комісії з дошкільної освіти.

У засіданні  прийняли участь: Клименко Т.М., Зизкун Т.А., Тімофєєва Д.С., Болтнєва Ю.В., Загута І.Ф., Ревенко Н. А.

Під час засідання ММК,  педагогічні працівники обговорювали, як впродовж навчального року створювали  ситуації, які б сприяли  сплеску дитячої фантазії, атмосферу творчого натхнення, зацікавлення  дітей  на створення своєї казки.

Вихователі прийшли до висновку, що мовлення дитини пов’язане з її пізнавальним розвитком, її залученням до основ морально-етнічного та художної культури.   


Квітневе засідання методичної комісії з дошкільної освіти

16 квітня 2020 року проведено засідання міжшкільної методичної комісії з дошкільної освіти.

У засіданні  прийняли участь: Клименко Т.М., Зизкун Т.А., Тімофєєва Д.С., Сіряченко С.І.

Під час засідання ММК,  педагогічні працівники, підвели підсумки, переглянутого логопедичного заняття, з під групою (ЗПР), «Пісочна країна» (моделювання дітьми на піску за сюжетом казки), яке провела логопед-дефектолог Ревенко Н. А.

Прослухали консультацію на тему: «Психоемоційний стан, вихователів дитячих дошкільних закладів», яку провела Сіряченко С. І.

Вихователь-методист КЗДО «Казка», Зизкун Т. А. поглибила знання педагогічних працівників на тему: нетрадиційне малювання, з дітьми дошкільного віку.

Вихователі прийшли до висновку, що дошкільний вік є фундаментом розвитку базових компетентностей і навичок дитини дошкільного віку.

Побудова педагогом такої організації освітньо-виховного процесу, за якою розвивати задатки та здібності, максимально активізується реалізація творчих задумів, та мрій.


Січневе засідання методичної комісії з дошкільної освіти

 

4 грудня 2020 року відбулося засідання ММК з дошкільної освіти в онлайн режимі на платформі ZOOM. У засіданні прийняли участь Клименко Т.І., Немченко Т.В., Зизкун Т.А., Москаленко А.В.

Учасники підвели підсумок у роботі гад проєктом «Літературна скринька» в закладах дошкільної освіти. Під час виконання проєкту вихователі - поглибили знання з методики навчання художньо-мовленнєвої діяльності дітей дошкільного віку; поглибили знання в інновації у сфері мовленнєвої діяльності; удосконалювали професійні уміння щодо використання ефективних підходів для мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку;  поглиблювали вміння взаємодії у роботі з батьками дошкільників, через завдання; вдосконалювали педагогічну майстерність.


Серпневе засідання методичної комісії з дошкільної освіти

26 серпня відбулося перше засідання ММК з дошкільної освіти в онлайн режимі на платформі ZOOM.

У засідання взяли участь:Клименко Т.М.,Немченко Т.В.,Москаленко А.В.,Загута І.Ф.,Болтнєва Ю.В.,Вельченко І.А.,Пляшкова Т.В.,Каспирова М.В.,Сіряченко С.І.

Голова ММК Клименко Т.М., повідомила про нову тему ММК з дошкільної освіти: «Методика розвитку  творчого мовленневого самовираження дошкільників в художній самодіяльності»  затвердили  новий план роботи на 2020/2021 навчальний рік.

Обговорили виховання дітей дошкільного віку в дистанційному режимі,  удосконалення педагогічної майстерності, вивчення методичних рекомендацій, щодо впливу художньої літератури на розвиток мовлення підростаючого покоління.2019-2020 н.р.


Підсумкове засідання комісії з дошкільної освіти

7 травня відбулося розширене засідання ММК з дошкільної освіти в онлайн режимі на платформі Zoom. У засіданні взяли участь:

- Куратом методичного сервісного центру відділу освіти - Пляшкова Т.В. ,

- методист КЗДО ''Мрія'' - Немченко Т. В. ,

- вихователі та члени комісії ММК: Клименко Т. М. , Каспірова М. В. , Загута І. Ф. , Москаленко А. В. , Ревенко Н. О.

Клименко Т.М. голова ММК підвела підсумки  роботи  2019/2020 н. р., а  учасники засідання поділилися найвизначнішими досягненнями за рік.

На засідання було прийнято рішення, узагальнити досвід роботи в дистанційному режимі під час карантину, з метою  подальшого  використання у роботі, враховуючи виклики сьогодення.

А також, оновлення і поглиблення знань педагогічних працівників з методик Кюізенера і М.Монтессорі, які активно впливають на використання інноваційних форм і засобів інтелектуального розвитку дітей в дошкільних закладах, і систематичного підвищення професійного  рівня  вихователів.  

   

  

Завантажити протокол засідання ММК з дошкільної освіти

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень