A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Міжшкільна методична комісія вчителів точних наук

Підсумкове засідання міжшкільної методичної комісії вчителів точних наук

01.06.2021 року відбулося підсумкове  засідання членів ММК точних наук Долинської ОТГ, під час якого було проаналізовано виконання навчальних програм та річних контрольних робіт, рівень навчальних досягнень  учнів з предметів  за 2020/2021 навчальний рік. Вчителі поділилися досвідом організації та підготовки учнів до ЗНО, звітували про проведену позакласну роботу та предметні тижні, поділилися цікавинками самоосвіти.


Березневе засідання міжшкільної методичної комісії вчителів точних наук

27 березня  об 1100  відбулося чергове засідання членів ММК точних наук Долинської ОТГ,  під час якого провели   круглий стіл на тему: “Виховання компетентної особистості – завдання сучасної школи”.

Під час зустрічі члени ММК опрацювали методичні рекомендації про організацію та зміст повторення навчального матеріалу при підготовці учнів до ЗНО та ДПА.   Поділилися досвідом ліквідації прогалин у знаннях учнів, розглянули  ключові компетентності сучасного школяра. Поділилися досвідом використання інтерактивних методів навчання на уроках, та ознайомили один одного з кращими своїми розробками.


Грудневе засідання міжшкільної методичної комісії вчителів точних наук

14 грудня о 1400  відбулося чергове засідання членів ММК точних наук Долинської ОТГ  під час якого провели  семінар на тему: «Інноваційні форми й методи для забезпечення розвитку життєвих компетенцій особистості школяра».

Під час зустрічі члени ММК проаналізували  роботу комісії за І семестр 2020/2021 н.р., розглянули причини неуспішності учнів та шляхи їх подолання та рекомендацій,   щодо   поліпшення якості освіти.  Поділилися досвідом використання інтерактивних методів навчання на уроках та методами роботи з обдарованими дітьми.


Серпневе засідання міжшкільної методичної комісії вчителів точних наук

27 травня відбулося перше в 2020-2021 навчальному році онлайн –засідання вчителів ММК точних наук  Долинської ОТГ.

Під час зустрічі члени ММК проаналізували виконання плану роботи  за 2019/2020 навчальний рік та обговорили план роботи на 2020/2021 н.р.; вивчили нормативні документи МОН щодо викладання навчальних предметів у закладах ЗСО у 2020/2021 н.р.; розглянули методи підготовки учнів до ЗНО, ДПА та предметних олімпіад, розробили поради учням та батькам. Також було зазначено, що 2020/2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні, тому було окреслено ряд тем для збільшення зацікавленості дітей математикою.


Підсумкове засідання міжшкільної методичної комісії вчителів точних наук

22 травня о 1000 відбулося чергове онлайн -засідання членів ММК точних наук  Долинської ОТГ, на якому були присутні вчителі Новозапорізької та Розумівської школи.

Під час зустрічі члени ММК опрацювали  лист МОН 1/9 № 213 від 16.04 2020 

«Підсумкове оцінювання та організоване закінчення 2019/2020 н.р.», обмінялися досвідом подання  навчального матеріалу в умовах дистанційного навчання, проаналізували стан виконання навчальних  програм.

Також вчителі  звітувалися про самоосвітню діяльність і  поділилися цікавими  знахідками.

Протокол підсумкового засідання ММК вчителів точних наук

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень