A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Ресурсні кімнати

В освітніх закладах Долинської сільської ради, створені ресурсні кімнати - спеціально організований простір для розвитку дитини та гармонізації її психоемоційного стану.

Дитини, яка має труднощі в навчанні, комунікації та соціалізації,   які мають особливі освітні потреби.

Саме заклади освіти є тим природним середовищем, в якому відбувається підготовка дитини з особливими  освітніми потребами  до подальшого життя. Правильно організоване та структуроване середовище може допомогти дитині навчитися взаємодіяти із зовнішнім середовищем.

Найважливішим завданням вважається розвиток у дітей соціальних навичок, навичок спілкування з іншими людьми, навичок поведінки в суспільстві, а також присутність однолітків як приклад для наслідування, допомагати дітям успішно опанувати ті соціальні навички, які у них розвинені не в повній мірі.

  

Більше фото тут


2020-2021 навчальний рік


ОЗЗСО Розумівська школа

Поновлено матеріальну базу ресурсної кімнати

 Для забезпечення  рівного доступу дітей з вадами до якісної освіти, у ОЗЗСО Розумівська школа відкрито ресурсну кімнату.  Ретельно вибирали обладнання та забезпечення для ресурсної кімнати, і ось інклюзивне середовище повністю облаштоване в три зони: соціально-побутова, навчальна та ігрова. Нещодавно  було отримано спеціальні меблі – м’які мобільні осередки та матеріали для проведення занять за новітніми корекційними та розвивальними методиками.

 

 

Розпочато роботу по оснащенню кабінету для логопедичних занять

В школі працює вчитель-логопед. У цьому навчальному році розпочалося облаштування логопедичного кабінету, який працював у пристосованому приміщенні. Логопедичний кабінет забезпечено новим професійним столом,  великим дзеркалом для куточку індивідуальної корекції мовлення, навчально-ігровим  осередком  з мобільними м’якими меблями. 

 

ОЗЗСО Новозапорізька школа

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень