A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Учитель року


Конкурс "Учитель року - 2021"


Вітаємо лауреата другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» у Запорізькій області!

Протягом листопада 2020 року - лютого 2021 року, за активного організаційно-методичного супроводу працівників КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР, у Запорізькій області, проведено перший зональний і другий (обласний) тури всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021», у номінаціях «Керівник закладу освіти», «Трудове навчання», «Математика», «Українська мова та література».

До участі у відбірковому етапі другого (обласного) туру Конкурсу представлено матеріали 49 педагогічних працівників: по 12 вчителів у номінаціях «Українська мова та література» та «Трудове навчання», 15 вчителів математики та 10 керівників закладів загальної середньої освіти.

Участь у фінальному обласному етапі взяла вчитель образотворчого мистецтва ОЗЗСО Новозапорізька школа, Савенкова Валерія Олександрівна, у номінації «Трудове навчання».

Через складні санітарно-епідеміологічні умови Конкурс проводився у змішаному (очному, онлайн і оффлайн дистанційному) форматі.

 Матеріали і виступи учасників оцінювалися представниками фахових журі, до складу яких входили представники комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради, Запорізького національного університету, та вчителі-методисти закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя та Запорізької області.

За результатами журі Конкурсу, Валерія Олександрівна, стала лауреатом другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021», яку буде нагороджено дипломом Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

Щиро вітаємо Валерію Олександрівну з другим місцем, в обласному етапі всеукраїнського конкурсу, та бажаємо натхнення, успіхів, нових досягнень і перемог, як в педагогічному, так і в особистому житті!!!

З повагою,

Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради


Завантажити Лист від 18.06.2020 №01-22/0841 "Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021»" Додаток

Завантажити Лист від 27.08.2020 №01-22/1035 "Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021»" Додаток 1, Додаток 2

Завантажити Лист від 26.10.2020 №01-22/1352 "Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» у Запорізькому районі" Додаток


Конкурс "Учитель року - 2020"


Завантажити Наказ Про організацію та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у Запорізькій області


Вітаємо

переможців конкурсу «Учитель року - 2020»

З 11 по 20 листопада 2019 року проходив І (зональний) тур Конкурсу «Учитель року - 2020».

Освітні заклади Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області представили:

  • у номінації «Початкові класи»: Безсмертна Лариса Іванівна – вчитель початкових класів Опорного закладу загальної середньої освіти Розумівська школа;

  • у номінації «Зарубіжна література»: Кисла Людмила Анатоліївна - вчитель зарубіжної літератури Опорного закладу загальної середньої освіти Розумівська школа;

  • у номінації «Історія»: Біла Ліна Олександрівна - вчитель історії та правознавства опорного закладу загальної середньої освіти Новозапорізька школа;

  • у номінації «Хімія»: Прохода Альона Анатоліївна - вчитель хімії опорного закладу загальної середньої освіти Новозапорізька школа.

За сумою рейтингових місць конкурсних випробувань «Урок», «Відеорезюме», «Персональний блог», Безсмертна Лариса Іванівна посіла ІІІ місце у номінації «Початкові класи».

За сумою рейтингових місць конкурсних випробувань «Фрагмент уроку», «Відеорезюме», «Тестування», Кисла Людмила Анатоліївна посіла ІІ місце у номінації «Зарубіжна літетарура».

За сумою рейтингових місць конкурсних випробувань «Методичний практикум», «Відеорезюме», «Тестування», Біла Літа Олесандрівна посіла ІІ місце у номінації «Історія».

За сумою рейтингових місць конкурсних випробувань «Відеоурок», «Відеорезюме», «Тестування», Прохода Альона Анатоліївна посіла ІІІ місце у номінації «Хімія».

Вітаємо всіх переможців! Бажаємо натхнення, успіхів, нових досягнень і перемог як в педагогічному,  так і в особистому житті.

   


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ!

Вітаємо за ІІ зайняте місце в заочно-відбірковому етапі другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у Запорізькій області в номінації «Образотворче мистецтво» Савенкову Валерію Олександрівну, вчителя образотворчого мистецтва Опорного закладу загальної середньої освіти Новозапорізької школи Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області, яка продемонструвала свою високу професійну майстерність під час відбіркового етапу!!!

Валерія Олександрівна стала учасницею підсумкового етапу другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у Запорізькій області в номінації «Образотворче мистецтво», який відбудеться в другій половині лютого 2020 року

Бажаємо нашій учасниці перемоги у підсумковому етапі!


 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень