A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Міжшкільна методична комісія вчителів початкових класів

Підсумкове засідання методичної комісії вчителів початкових класів

02.06.2021 року відбулося підсумкове засідання вчителів початкових класів, на якому було обговорено питання виховання здобувачів освіти, реалізація  щоденних 5 і 3 в нуш, та особливості впровадження другого циклу. Було підведено підсумки 2020-2021 навчального року.

Аналіз роботи ММК за 2020-2021 н.р. 

   

Більше фото тут


Березневе засідання міжшкільної методичної комісії вчителів початкових класів

23 березня 2021 року проведено засідання міжшкільної методичної комісії вчителів початкових класів Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області у дистанційному, асинхронному форматі.

Були розглянуті наступні питання:

1. Про розвиток наскрізних умінь молодших школярів засобами ігрових методів навчання

2. Про роль соціальних мереж у професії вчителя

3. Про інтерактивні інструменти для створення навчального контенту для молодших школярів

Прийняли наступні рішення:

1. Опрацювати матеріали дистанційного засідання

2. Залишити коментарі до засідання

3. Систематично вести сторінки власних блогів

Протокол засідання та презентація тут


05 січня 2021 року проведено засідання міжшкільної методичної комісії вчителів початкових класів Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області у форматі Zoom-конференції.Засідання розпочалося з опрацювання  платформи Menticom, та розміщення очікуваних результатів від засідання, у вигляді новорічних листівок на фоні ялинки.

Керівником ММК Заставською Ганною Володимирівною окреслено основні особливості дистанційного та змішаного навчання, своєрідність викладання.

Приділено увагу питанню самоосвіти вчителів, участь в педагогічних конкурсах. Вчитель початкових класів Новозапорізької школи Захарюта Н.С. ділилася враженнями від успішно пройденої, у цьому навчальному році, сертифікації.

Практична частина -  обговорення уроків вчителів, була проведена в цікавій формі: за допомогою сесійних залів, у зумі, учасників засідання було розподілено на три групи. Кожна група отримала «Форму спостереження за проведенням навчального заняття» (Додаток до наказу Державної служби якості освіти в Україні), та завдання проаналізувати уроки вчителів, що атестуються в цьому навчальному році, за наданою частиною форми. Також групи мали надати рекомендації вчителям, щодо проведення навчальних занять. Робота виявилась плідною та пізнавальною для всіх учасників.

Наприкінець засідання  ММК було заслухано вчителів початкових класів Новозапорізької та Розумівської шкіл, Шрамко О.В. та  Русанову Л.В., щодо  особливостей роботи в 3 класі НУШ. Створено перелік питань, які є проблемними на етапі оцінювання учнів 3 класів, і які викликали жваву дискусію серед вчителів. Вирішено винести ці питання на обговорення та розгляд на наступному засіданні.

На завершення, Ганна Володимирівна запропонувала у Menticom створити хмару слів – побажань одне для одного на прийдешні свята. Найбільш поширеним, та великим за розміром побажанням для усіх, виявилось слово «здоров’я».

Протокол засідання №2

 


Серпневе засідання міжшкільної методичної комісії вчителів початкових класів

 

26 серпня 2020 року проведено засідання міжшкільної методичної комісії вчителів початкових класів Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області у форматі телефонної конференції.

На засіданні було проаналізовано  роботу  ММК за минулий рік, розглянено методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в початкових класах, обговорено ряд питань щодо організації навчання в інклюзивних класах, ведення портфоліо та щоденника спостережень.  Керівником ММК Заставською Ганною Володимирівною  окреслено основні засади онлайн-педради «Трансформація та адаптація в освіті» та обговорено план роботи ММК на 2020/2021 навчальний рік.

Під час засідання  ММК було презентовано матеріали щодо змішаного та дистанційного навчання, надано інформацію про онлайн-курс для вчителів та керівників щкіл про змішане та дистанційне навчання на платформі «EdEra».

Робота видалася плідною та пізнавальною.

Більше фото тут


6 травня вчителі початкових класів, асистенти вчителів та вихователі гпд зібрались на засідання ММК у конференції zoom для обговорення організованого завершення навчального року. На засіданні були розглянуто такі питання:

1. Організоване закінчення навчального року

2. Ефективні інструменти дистанційного навчання в нуш
3. Інклюзія: взаємодія вчителя та асистента в період дистанційного навчання

4. Закінчення початкової школи за умов карантинних заходів

Керівник ММК познайомила присутніх з нормативною базою та алгоритмом завершення навчального року в умовах дистанційного навчання. Свій виступ супроводжувала презентацією.

Виступи Безсмертної Л.І., Захарюти Н.С., Сасанчиної М.В., Русанової Л.В., Шрамко О.В., Кузнєцової А.І., гирлаку Т.О. були докладні, творчі, ґрунтовні, ілюстровані сторінками блогів. Всі присутні педагоги брали активну участь в обговорені питань: дискутували, доповнювали, підтримували один одного.

З протоколом та посиланнями на матеріали засідання можна ознайомитися на сторінках блогу https://mmond18.blogspot.com/

 

 

Більше фото тут

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень