A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Долинський КЗДО "Мрія"

Історія Долинського КЗДО «Мрія»

  Долинський комунальний заклад дошкільної освіти «Мрія» Долинської сільської ради відновив свою діяльність в 2007 році. В садочку створенні відповідні умови для фізичного та психічного розвитку дітей, виховання і навчання відбувається на належному рівні.

  Головне завдання – спрямувати роботу педагогічного колективу на використання дітьми власних умінь та навичок в ігровій діяльності, забезпечуючи соціальний досвід дитини. Співпрацюючи з батьками, вихователі залучають їх до участі в загальних святах та розвагах, тренінгах, Днів здоров’я. Особливу увагу приділяли індивідуальним формам роботи з батьками.

  Приміщення розраховано на 80 місць, кількість груп: 4. Наповнюваність на сьогоднішній день 66 дітей. Режим роботи – п’ятиденний з 6.30 до 18.30. Вихідні дні: субота, неділя та святкові дні.

  Навчання дітей починається з 3-го року життя. Групи укомплектовані згідно вимог навчальної програми.

 Приміщення закладу складаються з групових кімнат, спалень, санвузлів, роздягалень, які розділені на центри: ігровий, розвивальний, творчий та інше. Ділянка закладу поділена на 4 майданчики. Кожна група має свій майданчик з спортивним, ігровим обладнанням та пісочницями. На території закладу є майданчики: для вивчення правил дорожнього руху, спортивний та «галявина казок». Кожної групі створені сільськогосподарські ділянки для занять трудовою діяльністю.

  Територія КЗДО «Мрія» озеленена, посаджені квітники, майданчики упорядковані, їх обладнання відповідає санітарним гігієнічним нормам та правилам безпеки життєдіяльності дітей.2021 рік 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень