Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Фізична культура, молодь і спорт


Спортивний 2020 рік Долинської громади

Карантин вніс чималі зміни в повсякденний спосіб життя. Він наклав на нас певні обмеження, у тому числі й на заняття спортом. Для  захисту  учасників  фізкультурно-оздоровчих  та  спортивних  заходів  від коронавірусної хвороби COVID - 19  та на виконання розпоряджень Уряду, обласної і місцевої влади в  Долинській громаді було призупинено проведення  всіх  масових спортивних та фізкультурно–оздоровчих  заходів.

Відділ освіти, молоді та  спорту  Долинської сільської  ради  додавав  чимало  зусиль, розповсюджуючи  інформацію,  пропагуючи  здоровий  спосіб  життя.  Весною навчальні заклади ОЗЗСО Новозапорізька школа та ОЗЗСО Розумівська школа перейшли  на  дистанційну  форму  занять  з  фізичної  культури.  Вчителі продовжили навчання у новому онлайн-форматі – готували відеоролики, надавали цікаві електронні посилання для занять фізкультурою. Заклади дошкільної освіти Долинський КЗДО «Мрія» та Розумівський КЗДО «Казка» також долучилися до нового формату навчання дошкільнят, проводячи заняття  на ютуб-каналі. І вже новий 2020-2021 навчальний рік розпочався у звичному режимі, проте з карантинними обмеженнями.

Незважаючи на складний час, ми маємо спортивні здобутки у 2020 році. До початку карантину наші спортсмени успішно виступили у спортивних заходах Запорізького району.

У лютому було прийнято участь у районній спартакіаді. Футбольна команда «Дніпро»,   в змаганнях з фут залу, зайняла перше місце у фінальному етапі.  Кращим  гравцем турніру став гравець нашої команди – Окатий Віктор. Також за підсумками другого та третього етапів змагань спартакіади  наші спортсмени здобули перемоги в особистому заліку:

  •  1 місце з настільного тенісу серед дівчат;
  • 1 місце з дартсу;
  • 1 місце з настільного тенісу серед хлопців,
  • 2 місце з гирьового спорту,
  • 2 місце з дартсу серед хлопців;
  • 3 місце з дартсу серед дівчат та 
  • 3 місце з шашок серед дівчат.

В районному етапі змагань “ Мама, тато, я – спортивна сім’я!”, в залік спартакіади, серед збірних команд сіл Запорізького району боролася  родина Безверхих (тато Андрій, матуся Олеся та син Артем). Вони змагалися за путівку до обласних змагань серед сімей: Луценко (с. Марївки) та сім’ї Агаркіних (с. Беленьке). Другий рік поспіль, сім’я Долинської громади довела, що є кращою в Запорізькому районі -  ставши переможцем змагань на районному етапі.

 

Команда с. Розумівки у змаганнях з волейболу серед збірних команд сіл Запорізького району  у березні стала  переможцями.

 

Взимку пройшли і міжшкільні спортивні заходи. У спортивній залі Розумівської школи  пройшли територіальні змагання Всеукраїнського спортивно – масового заходу, серед школярів «Олімпійське лелеченя – 2020».

 

У змаганнях брали участь команди Долинської сільської ради: ОЗЗСО Новозапорізька та ОЗЗСО Розумівська школи, перші з яких здобули перемогу. У спортивній залі Новозапорізької школи відбулись міжшкільні змагання, серед учнів ЗЗСО Новозапорізької та Розумівської шкіл за Кубок. За результати переможцями  стали учні Розумівської школи.  

Молодь активно займалася спортом на літніх площадках – футболом та пляжним волейболом.

На щорічному турнірі Запорізького району пам’яті Є.Трухіна, що проходив цього року в смт.Кушугумі, футбольна команда «Дніпро» посіла почесне друге місце.

 

Наша футбольна команда «Дніпро» цього року вперше брала участь у турнірі за Кубок голови Запорізької обласної державної адміністрації. Нашим гравцям вдалося попасти до 8 кращих команд Запорізької області.

На Чемпіонаті Запорізького району з футболу, футболісти «Дніпра» ввійшли до фіналу і зайняли  третє місце.

 

В школах нашої громади працюють спортивні гуртки і секції. Великою радістю для дітей було відкриття у ОЗЗСО Розумівська школа секції з вільної боротьби. Навчання тут безкоштовне, заняття проводить молодий тренер, Андрій Орлов.  У секції займаються дівчата та хлопці віком від 6 до 12 років. Заняття вільною боротьбою допомагають дітям стати сильними, здоровими, вчать підкоряти спортивні вершини і долати життєві труднощі.

Спорт не  лише додає здоров'я, а й згуртовує громаду!