A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Фізична культура, молодь і спорт


Молодь  розпочинає свою спортивну весну 2021 року!

Новий адміністративний поділ Запорізького району вніс зміни і до системи спортивно-масової роботи на 2021 рік.  КЗ ФСК «Колос» Запорізької районної ради, вже не займається питаннями проведенням спортивних змагань. Тому, за ініціативи активістів-представників футбольних команд Запорізького району - вирішили не чекати, а самим скласти план заходів щодо продовження кращих спортивних традицій нашого вже нового району і долучити спортсменів з територій, які приєдналися до Запорізького району.  

         На зустріч, яка  відбулася 11 лютого, приїхали представники футбольних команд з сіл Розумівки, Мар`ївки, Біленького, Петропілля і смт. Балабино та Відрадного. Запропонували продовжити Чемпіонат під егідою Федерації футболу Запорізького району, яка була започаткована у 2018 році. Проте організація Чемпіонату – складання календаря ігор, визначення місця проведення, суддівство та інші питання, тепер переходять безпосередньо до самих команд.

         В ході зустрічі спортсмени дійшли вже певних домовленостей, а саме провести Чемпіонат з футболу. Прийняли запрошення до участі у Чемпіонаті команди з Розумівки «Дніпро», «Агротроя» Мар`ївка «Надія» Біленького, «Славутич» Петропілля і смт. Балабино. Можливо приєднається команда «Колос» з смт. Кушугум, на сьогодні точної відповіді вони дати не можуть. Гра з футболу  буде проходити в два круги, починаючи з другої половини квітня також буде проведено 4-5 футбольних турнірів турнірів.

         Розглянули можливість проведення Суперкубку Запорізького району із залученням футбольних команд з районів, що приєдналися – Вільнінський, Новомиколаївський та інш. У цьому році буде організовуватися формат Суперкубку нашої території та Вільнянської.

         План узгоджено, домовленості складено. А наразі,  поки ще зима не прощається, проте вже через два тижні відбуватиметься підготовка спортсменів до футбольного сезону, почнуться  регулярні тренування, будуть залучатися нові гравці у команду та відбуватимуться товариські зустрічі.

Молодь  розпочинає свою спортивну весну!


Наказ №033 від 03.02.2021 року "Про проведення обласного учнівського онлайн-конкурсу з предмета "Фізична культура"" Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3

Спортивний 2020 рік Долинської громади

Карантин вніс чималі зміни в повсякденний спосіб життя. Він наклав на нас певні обмеження, у тому числі й на заняття спортом. Для  захисту  учасників  фізкультурно-оздоровчих  та  спортивних  заходів  від коронавірусної хвороби COVID - 19  та на виконання розпоряджень Уряду, обласної і місцевої влади в  Долинській громаді було призупинено проведення  всіх  масових спортивних та фізкультурно–оздоровчих  заходів.

Відділ освіти, молоді та  спорту  Долинської сільської  ради  додавав  чимало  зусиль, розповсюджуючи  інформацію,  пропагуючи  здоровий  спосіб  життя.  Весною навчальні заклади ОЗЗСО Новозапорізька школа та ОЗЗСО Розумівська школа перейшли  на  дистанційну  форму  занять  з  фізичної  культури.  Вчителі продовжили навчання у новому онлайн-форматі – готували відеоролики, надавали цікаві електронні посилання для занять фізкультурою. Заклади дошкільної освіти Долинський КЗДО «Мрія» та Розумівський КЗДО «Казка» також долучилися до нового формату навчання дошкільнят, проводячи заняття  на ютуб-каналі. І вже новий 2020-2021 навчальний рік розпочався у звичному режимі, проте з карантинними обмеженнями.

Незважаючи на складний час, ми маємо спортивні здобутки у 2020 році. До початку карантину наші спортсмени успішно виступили у спортивних заходах Запорізького району.

У лютому було прийнято участь у районній спартакіаді. Футбольна команда «Дніпро»,   в змаганнях з фут залу, зайняла перше місце у фінальному етапі.  Кращим  гравцем турніру став гравець нашої команди – Окатий Віктор. Також за підсумками другого та третього етапів змагань спартакіади  наші спортсмени здобули перемоги в особистому заліку:

  •  1 місце з настільного тенісу серед дівчат;
  • 1 місце з дартсу;
  • 1 місце з настільного тенісу серед хлопців,
  • 2 місце з гирьового спорту,
  • 2 місце з дартсу серед хлопців;
  • 3 місце з дартсу серед дівчат та 
  • 3 місце з шашок серед дівчат.

В районному етапі змагань “ Мама, тато, я – спортивна сім’я!”, в залік спартакіади, серед збірних команд сіл Запорізького району боролася  родина Безверхих (тато Андрій, матуся Олеся та син Артем). Вони змагалися за путівку до обласних змагань серед сімей: Луценко (с. Марївки) та сім’ї Агаркіних (с. Беленьке). Другий рік поспіль, сім’я Долинської громади довела, що є кращою в Запорізькому районі -  ставши переможцем змагань на районному етапі.

 

Команда с. Розумівки у змаганнях з волейболу серед збірних команд сіл Запорізького району  у березні стала  переможцями.

 

Взимку пройшли і міжшкільні спортивні заходи. У спортивній залі Розумівської школи  пройшли територіальні змагання Всеукраїнського спортивно – масового заходу, серед школярів «Олімпійське лелеченя – 2020».

 

У змаганнях брали участь команди Долинської сільської ради: ОЗЗСО Новозапорізька та ОЗЗСО Розумівська школи, перші з яких здобули перемогу. У спортивній залі Новозапорізької школи відбулись міжшкільні змагання, серед учнів ЗЗСО Новозапорізької та Розумівської шкіл за Кубок. За результати переможцями  стали учні Розумівської школи.  

Молодь активно займалася спортом на літніх площадках – футболом та пляжним волейболом.

На щорічному турнірі Запорізького району пам’яті Є.Трухіна, що проходив цього року в смт.Кушугумі, футбольна команда «Дніпро» посіла почесне друге місце.

 

Наша футбольна команда «Дніпро» цього року вперше брала участь у турнірі за Кубок голови Запорізької обласної державної адміністрації. Нашим гравцям вдалося попасти до 8 кращих команд Запорізької області.

На Чемпіонаті Запорізького району з футболу, футболісти «Дніпра» ввійшли до фіналу і зайняли  третє місце.

 

В школах нашої громади працюють спортивні гуртки і секції. Великою радістю для дітей було відкриття у ОЗЗСО Розумівська школа секції з вільної боротьби. Навчання тут безкоштовне, заняття проводить молодий тренер, Андрій Орлов.  У секції займаються дівчата та хлопці віком від 6 до 12 років. Заняття вільною боротьбою допомагають дітям стати сильними, здоровими, вчать підкоряти спортивні вершини і долати життєві труднощі.

Спорт не  лише додає здоров'я, а й згуртовує громаду!

  

  

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень