Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Футбольна команда "Дніпро"

Футбольні вихідні у Долинській громаді

6 та 7 червня пройшли футбольні вихідні у Долинській громаді.

6 червня в с. Новослобідка юнаки випробували нове футбольне поле. Нагадаємо, що наприкінці минулого року було створене футбольне поле у с. Новослобідка. В суботу хлопці випробовувати його на ділі, пограли в футбол, до випробовування нового поля залучилися і декілька гравців з команди «Дніпро», показавши майстер клас. Домовилися ще повторити гру, зібравши дві команди через тиждень. Таким чином мотивувати місцевих дітей до участі у грі мільйонів.

А вже 7 червня, ФК «Дніпро» поїхала у с. Вищетарасівка, зіграти матч-реванш з місцевую командою (минулого разу наші хлопці поступилися перемогою). Команда зібралася повним складом, були як досвідчені гравці, так і молоді гравці, які прагнуть грати у основному складі. Незважаючи на те, що нашу команду засудили, а команда з с. Вищетарасівки забила 2 нечесні голи і переграли майже на 15 хвилин другий тайм, матч завершився з рахунком 4:5, на користь «Дніпра», так ми довели, що головне на полі колектив та чесна гра.

Більше фото тут 


Перша футбольна зустріч ФК «Дніпро» перед початком футбольного сезону 2020 р.

24.05.2020 р. відбулася футбольна товариська зустріч футбольної команди «Дніпро» з футбольною командою с. Вище Тарасівка. Від 22.05.2020 р. Уряд послабив карантині обмеження, а саме було дозволено проведення спортивних заходів до 50 осіб без глядачів. Команда вирішила не гаяти часу та по скоріше готуватися до футбольних змагань Запорізького району.

Розпочавши з товариської гри, яка була дуже корисна для команди, де можна було подивитися у якій формі наразі перебувають спортсмени, переглянути молодих футболістів, які прагнуть грати у основному складі команди та вперше зустрітися с футбольною командою с. Вище Тарасівки.

По приїзду хлопці були здивовані гарним станом футбольного поля та стадіонна  взагалі – за ним доглядають, та на полі засаджений спеціальний спортивний газон, завжди на таких полях приємно грати.

Отже гра була запекла, команда суперників добре грала та у першому таймі реалізували два моменти, забивши 2 мячіза помилки наших хлопців у захисті. ФК «Дніпро» тиснув та маючи багато моментів не зміг реалізувати у гол суперникам. Так як зустріч мала тренувальних характер, у другому таймі було зроблено багато замін, давши пограти молодим хлопцям та ветеранам футбольної команди, спочатку ми мали гарні шанси на забитий м’яч, але воротар с. Вище Тарасівки проводив гарну гру не дававши шансів на забитий нами м’яч. Загальний рахунок 4:0 на користь Вище Тарасівки.

Після гри сфотографувавшись всі разом, домовились через два тижні, 6-7 червня, щоб команда суперник приїхав вже в гості у с.Нижню Хортицю, де зіграють на футбольному полі «Дніпра». А через тиждень орієнтовано 30 травня ФК «Дніпро» завітає до с. Новослобідка, де на новому футбольному полі з міні футболу зіграють у футбол з місцевими хлопцями, мотивувавши їх до цієї гри.

Наша команда зробила висновки, знають у якому напрямі потрібно працювати і будуть готуватися до майбутніх футбольних змагань. Бажаємо команді розвивати спорт і надалі у нашій громаді, залучати молоде покоління до футболу та здорового способу життя.

Більше фото тут