A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Відділ освіти

 


Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  юриста.

Основні вимоги: громадянство України, вільне володіння державною мовою та основними принципами роботи на комп’ютері.

Повинен знати: Конституцію України, Закон України «Про  освіту», законодавство стосовно служби в органах місцевого самоврядування, постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші документи,  для виконання своїх посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги:  фахова освіта відповідного спрямування, вільне володіння державною мовою, та основними принципами роботи на комп’ютері.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6;  копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2020 рік в електронному вигляді; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я;  копія військового  квитка (для військових службовців або військовозобов'язаних); письмова згода на проведення спеціальної перевірки відомостей щодо кандидатів на зайняття посад ОМС.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу цього оголошення, за адресою : 70420 с. Долинське вул. Шкільна, 5А

Телефон : 223-20-05


 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень