A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Охорона праці

Охорона праці та безпеки життєдіяльності в відділі освіти,

молоді та спорту та освітніх закладах

Долинської сільської ради

 

    Робота педагогічних колективів освітніх закладів Долинської сільської ради з охорони праці організована згідно з Законами України "Про охорону праці", "Про пожежну безпеку", Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу учасників в установах і закладах освіти", затверджених наказом МОН України від 23.01.2018 р. № 100/31552.

   Відповідно до вимог нормативних документів у відділі освіти, молоді та спорту та освітніх закладах Долинської сільської ради розроблена відповідна документація з питань дотримання безпеки та охорони праці.

    У відділі освіти, підпорядкованих закладах освіти створені служби охорони праці, затверджені положення про служби охорони праці, створені і діють комісії по навчанню та перевірці знань з охорони праці, програми навчання, плани-графіки проведення навчання та білети по перевірці знань. Навчання та перевірка знань з охорони праці працівників керівників і заступників освітніх закладів, відповідальних за охорону праці, працівників освітніх закладів проведено комісією у лютому 2020 року. Навчання і  перевірка знань з охорони праці вчителів фізики, інформатики, хімії, біології, трудового навчання, фізичного виховання буде проведено згідно плану-графіка у січні – травень 2020 року.

   Згідно вимог чинних нормативних документів розроблені, затверджені керівниками і видані на руки посадові інструкції всім працівникам освітніх закладів та установ.

   Для окремих категорій працівників розроблені, накази по освітніх закладах введені в дію інструкції з охорони праці та інструкції з безпеки праці при виконанні небезпечних робіт.

   Як з працівниками так і з учнями у підпорядкованих закладах і установах  проводяться всі види інструктажів, а також їх облік за встановленою формою.

  Розроблені і затверджені програми вступних інструктажів для працівників і учнів, які поміщені у журналах вступного інструктажу для працівників і класних журналах – для учнів.

  Згідно вимог нормативних документів реєструються первинний, позаплановий і цільовий  інструктажі  для працівників і учнів.

  Журнали реєстрації інструктажів знаходяться у службах охорони праці і на робочих місцях у навчальних кабінетах (фізики, інформатики, біології, хімії, спортивних залах).

  Вчителі фізики, біології, хімії, трудового навчання, фізичного виховання проводять первинні інструктажі перед початком  практичних, лабораторних робіт, виконанням відповідних вправ перед початком практичних, лабораторних робіт, виконанням  відповідних вправ перед початком кожного розділу навчальної програми з фізичного виховання.   

   Навчальні кабінети, комбіновані майстерні, спортивні зали, шкільні їдальні, котельні забезпечені первинними засобами пожежогасіння, на видному місці розміщені по етажні плани евакуації на випадок пожежі. Оформлені куточки з безпеки життєдіяльності.

  Питання створення безпечних умов праці, навчання і виховання учасників освітнього процесу постійно знаходиться на контролі у відділі освіти, молоді та спорту та керівників освітніх закладів.


Робота служби охорони праці 
відділу освіти, молоді та спорту

 Долинської сільської ради

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень