Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Підсумкове засідання міжшкільної методичної комісії практичних психологів "Психологічна служба"

14 травня 2020 року  психологічна служба  відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради  відбулося  дистанційне засідання ММК практичних психологів  в форматі онлайн-конференції  за допомогою  програми ZOOM  для підведення підсумків роботи за 2019/2020 навчальний рік.

На засіданнях було підведення підсумка роботи ММК психологічної служби в освітніх закладах Долинської сільської ради  за ІІ семестр 2019-2020 року.

Керівник  ММК Матвієнко О.Д. ознайомила членів ММК з технікою роботи практичного психолога, «Розтав пріоритети» з елементами тренінгу, для більш ефективної роботи в період карантину.

Обговорили, нові знання та навички в період дистанційного навчання  у зв’язку з  карантином.

Москаленко Т.В. виступила з пропозицією, про необхідність спільних обговорень та взаємодії закладів освіти за допомогою досвіду роботи  Балінтовською групою. З метою ефективного вирішення нагальних проблем в кризових ситуаціях.

Сіряченко С.І. поділилась досвідом про роботу в дошкільному закладі на період карантиину.

Каспірова М.В. розповіла  про роль творчості в діяльності практичного психолога та провела демо-майстер-клас.

  Творчо і цікаво зустріч пройшла за активної участі всіх присутніх, в теплій дружній обстановці. Вирішено проводити подібні зустрічі  за необхідністю, підтримувати один одного. Для досягнення поставлених цілей доцільно продовжити систему роботи з підвищення рівня професійної та особистісної компетентності кожного спеціаліста. В наступному навчальному році на засіданнях ММК планується опрацювати  актуальні питання діяльності психологів: психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами, техніки і прийоми корекційної роботи, підвищення психологічної культури педагогів,учнів та їх батьків та інші.

 Прийняли рішення конструктивно обговорити розробку нової авторської програми для дітей з особливими освітніми проблемами на наступний навчальний рік.

  

Протокол засідання ММК практичних психологів "Психологічна служба"« повернутися до списку новин