Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Футбольні новини

Дата: 06.05.2021 14:14
Кількість переглядів: 20

Чемпіонат Запорізького району

01.05.2021 р. – відбулася  гра 1 туру першості Чемпіонату Запорізького району з футболу, в якій ФК «Дніпро» зустрівся з ФК «Агро-Троя» (Мар’ївка),  на стадіоні с. Нижня Хортиця.

У Чемпіонаті Запорізького району цього року бере участь сім команд: чотири з правого берега р.Дніпра - «Надія» (Біленьке), «Агро-Троя»( Мар’ївка), «Славутич» (Петропіль), «Дніпро» (Розумівка),  та три з лівого - «Колос» (Кушугум, Балабино), «Козак» (Григорівка). Команди грають у два кола, завершуючи наприкінці жовтня.

Перший тайм для ФК «Дніпро» закінчився з рахунком 1:1. У другому таймі команда проявила активність. Футболісти-початківці вражали кількістю забитих у ворота суперників м’ячів.

Гра закінчилась з рахунком 7:2 на користь Дніпрян.

Голами відзначились: Окатий Віктор, Кислий Вадим, Лось Микита, Штепа Артем, Чученко Євген, та найколоритніший гравець команди -  Ідову Іфелува.

Наступна зустріч відбудеться у суботу, 08.05.2021 р., о 17:00 годині,  на футбольному стадіоні с. Мар’ївка, де наші хлопці будуть грати з командою ФК «Агро-Троя».