Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Футбольні вихідні у Долинській громаді

Дата: 12.06.2020 11:51
Кількість переглядів: 23

6 та 7 червня пройшли футбольні вихідні у Долинській громаді.

6 червня в с. Новослобідка юнаки випробували нове футбольне поле. Нагадаємо, що наприкінці минулого року було створене футбольне поле у с. Новослобідка. В суботу хлопці випробовувати його на ділі, пограли в футбол, до випробовування нового поля залучилися і декілька гравців з команди «Дніпро», показавши майстер клас. Домовилися ще повторити гру, зібравши дві команди через тиждень. Таким чином мотивувати місцевих дітей до участі у грі мільйонів.

А вже, 7 червня, ФК «Дніпро» поїхала у с. Вищетарасівка, зіграти матч-реванш з місцевую командою (минулого разу наші хлопці поступилися перемогою). Команда зібралася повним складом, були як досвідчені гравці, так і молоді гравці, які прагнуть грати у основному складі. Незважаючи на те, що нашу команду засудили, а команда з с. Вищетарасівки забила 2 нечесні голи і переграли майже на 15 хвилин другий тайм, матч завершився з рахунком 4:5, на користь «Дніпра», так ми довели, що головне на полі колектив та чесна гра.