Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Засідання ММК учителів початкових класів

20 жовтня 2021 року відбулося друге засідання міжшкільної методичної комісії учителів початкових класів, яке пройшло у форматі ZOOM-конференції.

Під час зібрання відбулося активне спілкування між вчителями,  обговорення основних аспектів методичних рекомендацій щодо викладання в початковій школі на 2021/2022 н.р. Виступили керівники ШМК Сасанчина М.В. та Безсмертна Л.І. Про особливості викладання в 4 класах розказала Русанова Л.В.

Керівник ММК, Заставська Г.В., продемонструвала впровадження власного педагогічного досвіду «Досліджуємо світ природи: методи, прийоми, засоби», та ознайомила з ігровими таймерами,  для використання на уроках.

Також, всі учасники конференції, мали змогу поділитися враженнями від участі в онлайн-заходах Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Нова українська початкова школа:нові вімири професійного розвитку вчителя» на дошці Linoit.

Наприкінці засідання було підведено підсумки, та прийняті рішення щодо впровадження в роботу передових технологій, редагування календарних планів (внесення змін), та використання ігрових таймерів на уроках.

                                                                           « повернутися до списку новин