A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Засідання міжшкільної методичної комісії суспільно-природничого циклу

Дата: 04.11.2021 08:47
Кількість переглядів: 24

Гордон Драйден, співавтор книги «Революція в навчанні», писав: «Виживає не сильніший і не розумніший, а той, хто найкраще реагує на зміни, що відбуваються». Це висловлювання новозеландського письменника, видавця та дослідника, який понад 30 років займається вивченням методів навчання, червоною стрічкою проходило через усе засідання ММК вчителів суспільно-природничого циклу «Компетентний педагог – запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу», яке відбулося 03 листопада в режимі Zoom-конференції.

  Наталя Анатоліївна Карнафель, вчитель географії, зробила захопливий екскурс світом інноваційних технологій з наймасштабнішої технологічної виставки в освіті Bett.

  Однією з перспективних технологій навчання стає так звана кейс-технологія (сase study). В чому полягає суть цієї технології розповіла вчитель історії Ліна Олександрівна Біла. «Якщо метою викладання є закладення критичного мислення, вміння схвалювати рішення та спілкуватись, набувати компетенцій, розвивати здатність опрацьовувати різні проблеми і знаходити їх рішення, іншими словами навчитися працювати з інформацією, то кейси — саме те, що потрібно».

  «Сьогодні педагогу мало досконало знати свій предмет. Важливо володіти засобами красномовства, бути комунікативно компетентним, щоб своїми знаннями захопити учнів, разом з ними вирушити у світ історії, географії, хімії, біології тощо». На цьому наголосила під час свого виступу вчитель історії Людмила Миколаївна Білоус. Вона особливу увагу звернула на правильне наголошування слів на уроках суспільно-природничого циклу.

  Під час пандемії деяким учителям доводиться працювати і з учнями, які навчаються безпосередньо в класі, і з тими, хто перебувають на самоізоляції й навчаються онлайн. Інна Миколаївна Діденко поділилася досвідом, про те, як вона поєднує онлайн- і офлайн-уроки, які методики використовує.

  На завершення зустрічі учасники пройшли тестування «Професійна компетентність педагога» на платформі «На урок», де показали високий рівень знань з педагогіки та психології.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень