Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Футбольні новини

Дата: 11.08.2020 07:52
Кількість переглядів: 15

09.08.2020 р. пройшов 6 тур в рамках Чемпіонату Запорізького району з футболу. ФК «Дніпро» грала проти команди з смт. Кушугум ФК «Колос».

Як завжди команда поїхала на гру не одна, вже за традицією була присутня группа підтримки з плакатами, дудками – справжній дванадцятий гравець ФК «Дніпро».

З перших хвилин наша команда тиснула суперника, але два швидких голи забити вдалось команді з Кушугуму. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0, на користь команди суперника.

В другому таймі хлопці з Дніпра змогли не тільки зрівняти рахунок, але й вийти вперед з рахунком 2:3.

«Колос», за 10 хвилин до закнічення гри, зрівняв рахунок 3:3. І тільки за півтори хвилини до закінчення матчу наша команда змогла забити переможний гол. З рахунком 3:4 перемогу здобуває ФК «Дніпро».

Після 6 туру «Дніпро» займає другу сходинку у турнірній таблиці, але має гру в запасі. Наступна гра пройде у с. Біленьке 09.09.2020 р., але, до чемпіонату, пройде два турнири - 22.08.2020 р. на День Незалежності та 30.08.2020 р. на День пам’яті Трухіна Є.